نشان مرکز اشاعه‌ایمان
آرم جمهوری اسلامی
نسخه آزمایشی

دکترین شیطان علیه ایمان

در جلسه‌ی ۳۷۸ کلبه کرامت دکتر حسن عباسی استراتژی‌های شیطان را به طور کامل تشریح کرده‌اند. در ابتدا اصول استراتژی شیطان را حمله به متعلّقات ایمان بر شمردند. هفت متعلّق ایمان عبارتند از:

ایمان به خدا، ایمان به غیب، ایمان به ملائکه، ایمان به ارسال انبیاء، ایمان به کتاب‌های الهی، ایمان به آیات الهی-منظور آیت‌ها و نشانی حبس شده در اشیا است- و ایمان به آخرت.

در مرحله‌ی اوّل ایشان حمله به ایمان به خدا را تشریح کردند:

ابتدا از قول «ریچارد رورتی» فیلسوف بزرگ غرب گفتند: «غرب و فیلسوفان آن با موفقیت توانستند از  ۴۰۰ سال تا ۲۰۰ سال پیش ابتدا «دین» و «خدا» را و از ۲۰۰ سال پیش تا کنون «متافیزیک» را بزنند.»

 

رورتی فیلسوف آمریکایی

ریچارد رورتی ۲۰۰۷-۱۹۳۱

 

 

ایشان چهار فیلسوف و فیلسوف مضاف غرب را نام بردند که هم عصر بوده و حمله به ایمان به خدا را تئوریزه کردند. غرب قبلاً در «تورات» یک‌بار به جنگ با خدا و مبارزه با او رفته بود. آنجا که در داستانی خرافی حضرت «یعقوب» را به کُشتی و مبارزه با خدا فرستاد و اتفاقاً یعقوبِ خیالاتشان پیروز شده و پشت خدا را بر زمین زده بود! سپس توسط فیلسوف غرب «نیچه» مرگ خدا را بسیار پر طنین اعلام نمودند. نیچه گفت: « خدا مُرد!» قبل از نیچه، «داروین» خدا را به زمین کشیده بود و با فرضیه «اِوُولوشن» و زدن «خلقت» و تئوری: «عالم طبیعت است و نه خلقت» در «درخت زندگی» (۱) خود نیز این بحث را تایید کرد تا شجره‌ای باشد خبیثه، خدایی را که داروین پایین کشیده بود، نیچه کشت. پس از این دو نفر، «فوئر باخ» اصالت را از «معنا» گرفت و به «ماده» داد و «ماتریالیسم» را ایجاد نمود تا ته مانده‌ی آثار خدا هم زده شده باشد! دوست فوئر باخ، «مارکس» این رویه را تئوریزه کرده و نظام اجتماعی منهای خدا را پدید آورد تا در مسابقه‌ای با «لیبرالیزم» جوامع بی‌خدا را بنیان گذاری کنند.

نیچه، مارکس، فوئرباخ، فروید و داروین - ائمه کفر

پنج نفر از ائمه کفر را بشناسید: نیچه، مارکس، فوئرباخ، فروید، داروین

 

 

سوسیالیزم اولیه+دیالکتیک هگلی+ماتریالیسم فوئر باخی+مارکسیسم   =  جهانی منهای خدا

 

و امروز می‌بینیم که غرب دوباره به بازخوانی داروین رسیده و مکرر در اثبات او فیلم می‌سازد. کار از این هم فراتر رفت و شعار رسمی:

خدا همان ذهن است (۲) و ذهن همان خداست (۳) را در «بایوتئولوژی» سر دادند.

ذهن همان خداست

ذهن همان خداست

 

حمله به ایمان به غیب:

سپس به تشریح این بخش از استراتژی شیطان پرداختند:

با «امپریسم» و «پوزیتیویسم» به جان «غیب» افتادند. مرحله‌ای که از «نالج» -علم معنا- به «ساینس» -علم ماده و حس و تجربه- فروکاست شدند.گفتند:« که هر آنچه به اثبات نرسد، حس نشود، تجربه نشود و نتوان آن را فورمولیزه کرد پس وجود ندارد.» لذا چون غیب حس و -با دل‌های ملحد- تجربه نمی‌شد و آزمایش نمی‌شود و به فرمول‌های نیوتون و… اسیر نمی‌شود پس وجود ندارد.

 

حمله به ایمان به آخرت:

در بخش بعد این گزاره تشریح شد:

برای زدن عالم آخرت که در طول و امتداد این عالم قرار دارد، چاره‌ای جز مشابه سازی نداشت. گفتند: عوالم ، متوالی نیستند، بلکه موازی‌اند و از جنس خیال هستند و نه واقعیت. تمام هنر و ثروتشان را به کار گرفتند تا این بحث را جای بیندازند.

 

اینسپشن

سریال فرینج و تهاجم علیه ایمان به آخرت 

 

فیلم اینسِپشِن (۴) یا سرآغاز، در همین راستا با ۶۰۰ میلیون دلار هزینه در سال ۲۰۱۰ ساخته شد.

 

 سپس سریال فرینج (۵)کلید خورد و این پروسه هم چنان جاری است.

 

حمله به ایمان به کتاب:

این مرحله با مباحث «هرمنیوتیکی» آغاز شد. سپس شروع به تهی کردن مفاهیم قرآن و استفاده از آنها در جای غلط خود بود. هرکه هم خواست اعتراض کند فوراً به «جنگ لفظ» محکوم شد. «حکمت» قرآنی به «فلسفه» یونانی و پاگانیستی فروکاست شد، «ساعت» قرآنی که سرّی از اسرار قیامت بود به «واچ» (۶) فروکاست شد و مفهوم «زمان‌سنج» و «هنگامه» به خود گرفت، «سلامت» قرآنی که تنها دو بار به کار رفته و فقط در مورد «قلب سلیم» است و اشاره به سلامت باطنی قلب دارد و نه گوشت تپنده ای به نام «هارت» (۷) فروکاست شد به «صحّت» و «تندرستی»، در صورتی که خود اعراب به ازای «تندرستی» فارسی، «صحّت» عربی به کار می برند و نه «سلامت». «ولایت» فروکاست شد به «سیاست»، «فؤاد» فروکاست شد به «ذهن»، در صورتی که حتی یک بار هم در قرآن مفهوم ذهن نیامده است. این اشتباه است که از اصل «این همانیِ»، «پارمنیدس» استفاده کنیم و بگوییم: این همان است دیگر،چرادعوای لفظ می‌کنید؟ در پاسخ میگوییم: اگر «الله» همان «خدا» است، پس کسی دیگر نگوید الله و همه نماز را فارسی و یا انگلیسی بخوانند.

فیلم فتنه

سپس شروع به ساخت فیلم علیه قرآن کردند و فیلم «فتنه» (۸) ساخته شد و در آن سوزاندن و پاره کردن کلام خدا به تصویر کشیده شد و در نهایت هم رسماً کشیشهای آمریکایی «قرآن سوزی» کردند.

 

حمله به ایمان به آیات الهی:

آیه یعنی نشانه‌ای که در عالم در تمام خلقت نهفته است و به خدا نشانی میدهد و منجر به رویت خدا در خلقتش می‌شود:

«به صحرا بنگرم صحرا تو بینم

به دریا بنگرم دریا تو بینم

به هرجا بنگرم کوی و در و دشت

نشان از قامت رعنا تو بینم»

 

سمبولیسم

 

این مفهوم هم فروکاست نمود به «سمبولیسم» و «آیه» فروکاست شد به «آرخه». یعنی «رویت مادیت اشیاء» و نه «نشانه‌ی اشیاء در تجلی خداوند». این بخش هم به تهی کردن عالم از معنا منتج شد.

 

حمله به ایمان به ملائکه:

این بخش از استراتژی شیطان شاید مهم‌تر از بقیه باشد. چرا که با زدن ملائکه و خصوصاً حضرت جبرئیل -علیه السلام- که رسول الله می‌گفتند: «برادرم جبرئیل». در امتداد این حمله ایمان به کتاب، قیامت، صدق انبیاء، صحت غیب و صدق خداوند زده میشد. در این بخش شروع به ساخت فیلم‌های پرهزینه برعلیه ملائکه مقرّب الهی کردند. در سریال «سوپر نیچرال» (۹) رسماً نشان دادند و گفتند که «خدا مرده است» و ملائک مقرب برای دستیابی به حکومت عالم به جان هم افتاده و جنگ بین ملائک آغاز می‌شود جالب اینجاست که به دفاع از ابلیس-لوسیفر- پرداخته و او که کاراکتری سفیدپوش است را کاملاً تبرئه می‌شود.

 

فیلم لژیون

سوپر نچرال

 

سپس در فیلم «لژیون» (۱۰) حضرت «میکائیل» در درگاه خدا شورش می کند و حضرت «جبرائیل» به جنگ با او می‌رود و برادر کشی بین ملائکه آغاز می‌شود و چه غریب هستند ملائکه که کسی حتی یکبار هم به اعتراض این فیلم‌ها از خانه اش خارج نشد و نیز در سریال «فرشته ها در آمریکا» (۱۱) و سایر فیلم‌ها در تمام این فیلم‌ها ملائکه به صورت انسانی و یا زنی بالدار و آنگلاساکسون به نمایش درآمد و باز هم کسی اعتراضی نکرد در حالی که قرآن می‌گوید: «ملائک را دختران خدا ندانید».

 

سریال فرشته ها در آمریکا

قرآن می گوید:«ملائک را دختران خدا ندانید.»

 

 

حمله به ایمان به انبیاء و ائمه:

شیطان در این بخش ابتدا از جامعه خودشان شروع کرد .«نیکوس کازانتساکیس» کتاب وقیح «مسیح بازمصلوب» را نوشت که از آن فیلمی بسیارمستهجن در توهین به حضرت مسیح ساخته شد.

سپس به شیخ الانبیاء حضرت نوح -علیه‌السلام- حمله شد. ۴۵ سال پیش سری اول کارتون وقیح«یوگی و دوستانش » ساخته شد. در ادبیات غرب «شیپ» (۱۲) به معنی کشتی است و «آرک» (۱۳) تنها یکجا به کار می‌رود و آن هم یعنی: «کشتی نوح» در این کارتون متاسفانه کشتی خرسی به نام یوگی به مثابه کشتی حضرت نوح در آمد و رسماً روی کشتی نوشته شده بود «یوگیز آرک» صدایی از کسی شنیده نشد و شیطان رسماً استراتژی بعدی را الهام کرد و در سری بعدی کارتون یوگی، روی کشتی نوشته شد: «نوح آرک» (۱۴) کشتی نجاتی که کشتی بانش یک خرس بود -نعوذ بالله-.

 

 

کارتون یوگی و دوستان

 

 

کشتی حضرت نوح در کارتون یوگی

 

کشتی حضرت نوح ع (آرک)

بازسازی کشتی حضرت نوح (ع) که توسط یک نجار و طراح هلندی در لندن ساخته شده

 

 

پس از زدن سایر انبیاء در آخرین حمله به سراغ آخرین رسول آمدند. ابتدا کتاب مستهجن «پرافِتس آف دووم» (۱۵) به معنای «پیامبران نیستی» نوشته شد و سپس کاریکاتورهای دانمارکی و در آخر هم فیلم و کاریکاتورهای اخیر.

 

پیامبران نیستی

 

قبلاً هم سراغ امام مظلوم شیعیان امام هادی –علیه‌السلام- رفته بودند.

در سال ۲۰۱۱ هم فیلم «ایمورتال» (۱۶) ساخته شد و به «پنج تن آل عبا» توهین شد. در نهایت هم به اصل ماجرا ، امام زمان –عجل‌الله-هجوم آوردند. و هر روز فیلم‌ها و انیمیشن‌ها و بازی‌های‌ رایانه‌ای‌شان سرازیر شد: فیلم «کنستانتین» که در آن لوسیفر-ابلیس- مامن-مهدی که درادبیات خودشان آمده- را به جهنم می‌فرستد و حضرت «جبرائیل» را هم ناکام می‌گذارد، سپس «آواتاریسم» را در برابر «مهدوّیت» ایجاد کردند و گفتند: «هر کس خود یک منجی و آواتار است»

 

آواتاریسم دربرابر مهدویت

 

ایمورتال

 

 

تهاجم علیه مهدویت

 

ساده‌لوحانه است که فکر کنیم فیلم‌ها، سریال‌ها، انیمیشن‌ها، بازی‌ها و کارتون‌های غرب تنها مبنای سرگرمی دارند، در حالی که بزرگترین دانشگاه‌های فلسفه‌ی غرب و بزرگترین فیلسوفان غرب برای هر یک از این فیلم‌ها و کارتون‌ها فلسفه نوشته‌اند که درون آنها جاسازی شده و به خورد جهان می‌رود.

 

سیمپسون ها

 

هری پاتر

 


منبع:

برگرفته از پایگاه اینترنتی «استراتژیست‌های جوان»

خلاصه‌‎ای از جلسه‌ی ۳۷۸ کرسی نظریه‌پردازی دیکترینولوژی (کلبه‌ کرامت)، دکتر حسن عباسی

 1. TREE OF LIFE 
 2.  THE GOD IS MIND
 3. THE MIND IS GOD
 4. INCEPTION
 5. FRINGE
 6. WATCH
 7. HEART
 8. FITNA
 9. SUPER NATURAL
 10. LEJION
 11. ANGELS IN AMERICA
 12. SHIP
 13. ARK
 14. NOAHS ARK
 15. PROPHETS OF DOOM
 16. IMMORTALS
نویسنده : حکیم(مدیرپایگاه) تاریخ ارسال : مرداد ۱۳, ۱۳۹۳ برچست ها: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : 7678 بازدید

چاپ